Loxone 2018-10-30T20:59:56+01:00

Inteligentný systém LOXONE 

Loxone smart home sa stará o skutočné potreby obyvateľov a riadi úkony podľa situácie alebo podľa plánu, pričom berie na vedomie i také veci ako je ročné obdobie, sviatky, počasie či prítomnosť v dome. Dokáže sa adaptovať na Váš životný štýl a chovať sa ako by Vám čítal myšlienky. Autopilot vašej domácnosti sa postará až o 50 000 úkonov za rok, ktoré by inak niekto musel vykonať manuálne. Napríklad ovládanie kúrenia, klimatizácie, tienenia alebo osvetlenia.

Loxone miniserver

Zoznámte sa s mozgom pre inteligentné domy, ktorý umožňuje prepojenie všetkých zariadení a ich inteligentné riadenie.

Miniserver je riadiaca jednotka na mieru pre domácnosti. Zvláda ovládanie rôznych zdrojov kúrenia, klimatizácie, tieniacej techniky, svetiel, hudby, okien a ďalších zariadení. V kombinácii s dátami zo senzorov  (pohyb, osvit, teplota, vlhkosť, a iné), znalosťou času, počasia a podobne dokáže robiť autonómne rozhodnutia a eliminovať potrebu väčšiny zásahov. Postará sa aj o to , o čo vy nemôžete.

Software je súčasťou

S Miniserverom môžete ťažit z výhod najvýkonnejšieho operačného systému pre inteligentné domácnosti. Pri jeho vývoji sa dbalo na to, aby hardware a software vytvorili harmonický celok. Všetky zariadenia sa potom chovajú presne tak, ako by mali. Činnosť Miniservera je možné dokonale prispôsobit podľa každej domácnosti. Nastavenie je pritom neuveriteľne jednoduché vďaka dodávanému softwaru Loxone Config. Inteligentnú domácnost Loxone je možné plne kontrolovať pomocou aplikácií pre iOS a Android alebo cez webový prehliadač a to v lokálnej sieti alebo cez internet. Máte tak vždy prehľad a možnosť okamžite reagovať.

Koncept pripravený na budúcnosť

Rozšíriteľný vďaka extensions

Veľkosť a potreby každého domu sú odlišné. Koncept Loxone rozšíritelnosti pomocou modulov (tzv. Extensions) zaručuje, že si Miniserver poradí s tými najnáročnejšími projektami a pritom je dostupný aj pre malé projekty. Zákazníci platia vždy len za to, čo potrebujú. Ďalšou zásadnou výhodou tohoto riešenia je fakt, že systém nie je uzatvorený a je možné ho kedykoľvek obohatiť o nové technológie a možnosti, ako sa deje každý rok. Loxone je schopné reagovať na trendy a riešiť nové požiadavky bývania. Ponúka celú škálu rozšírení, ktoré umožnujú integrovať do inteligentnej domácnosti dôležité technológie a zariadenia (DMX, DALI, IR, Modbus, Tree, Air, atd.). Veľa ďaľších je už teraz vo vývoji.